Budownictwo i architektura : Kino Pushkinsky / Popular Architecture

Popularność dzięki popularnej architekturze Zespół architektów z Brooklynu Popular Architecture ostatnio miał swoją propozycję dla Cinema Pushinsky, która znalazła się na liście finalistów konkursu DuPont 2011 Zmienianie twarzy.
Dalsze zdjęcia ich proponowanej restauracji i krótka opowieść po skoku.
Głównym problemem w Kinie Puszkinskim jest to, że stracił swoją otwartość.
Ukończone w 1961 roku historyczne fotografie przedstawiają budynek znacznie lżejszy i bardziej przejrzysty, który rozciąga otoczenie, przyciągając kinomanów w luminescencyjną ciemność teatru.
Dzięki uprzejmości popularnej architektury Teraz kino wygląda jak ślepy zaułek na Placu Puszkina, jak tylko gigantyczny billboard bez wartości fizycznej.
Zainspirowany poprzednim stanem kina i jego położeniem na placu, nasz projekt rozszerza fasadę lobby, aby ponownie połączyć się z miastem.
Praca z istniejącą geometrią kino, rozszerzenie to w postaci plisowanej szklanej kurtyny.
Dzięki popularnej architekturze Wykonanej z SentryGlas firmy DuPont, kurtyna jest izolowanym zestawem, który wykorzystuje głębokość fałd, aby stworzyć sztywną strukturę wolną od metalowych ramek.
Kurtyna rozszerza możliwości programowe kina, tworząc nowe przestrzenie dla barów, restauracji, kawiarni, ogrodów zimowych, galerii i innych zastosowań, wzmacniając relację między nim a placem.
Diagram Signage jest obsługiwany przez siatkę ze stali nierdzewnej z diodami LED, która owija wszystkie nieprzezroczyste obszary fasady.
Siatka LED zapewnia niezwykle elastyczny system, który może łączyć uliczne życie z wieloma strumieniami informacji.
W rezultacie odnowiona przezroczystość szklanej kurtyny może wyświetlać tylko zmieniające się efekty świetlne w dzień iw nocy.
Schemat diagramu
[patrz też: farbex mława, filar inowrocław, pług konny ]

Powiązane tematy z artykułem: farbex mława filar inowrocław pług konny