Budownictwo wczoraj i dzis : National Music Center ujawnia projekt Allied Works Architecture

National Music Center Street View /.
Architektura Allied Works Dwa lata po przeprowadzeniu międzynarodowego konkursu architektonicznego, w którym światowej sławy projektanci stanęli twarzą w twarz z publiczną prezentacją, Narodowe Centrum Muzyki ujawniło finalny projekt konkursu Allied Works Architecture kilka dni temu.
Więcej zdjęć, wideo i pełne informacje prasowe po przerwie.
.
Pracowaliśmy bez wytchnienia przez ostatnie dwa lata, aby stworzyć przestrzeń, jakiej nie ma nikt inny na świecie.
mówi prezes NMC i dyrektor generalny Andrew Mosker.
Jesteśmy zachwyceni wynikami i doświadczeniem, które mieliśmy z Allied Works, GEC i resztą zespołu.
Jesteśmy przekonani, że ten budynek dołączy do grona kultowej architektury w Kanadzie.
Projekt National Music Centre jest hołdem dla zachodniego kanadyjskiego krajobrazu za pomocą serii rezonujących statków.
poinformowany przez skały i kaniony Gór Skalistych, hoodoo w południowej Albercie i ogromną otwartość prerii tworząc przestrzenie, które będą rezonować z dźwiękami dynamicznej oferty programu NMC.
National Music Center widok z lotu ptaka /.
Allied Works Architecture Zbudowany wokół historycznego (i potępionego) King Edward Hotel, wielu spekulowało, w jaki sposób projekt potraktuje ten kawałek muzycznej historii Calgary, który zakończył się w 2004 roku po tym, jak przez dziesięciolecia służył jako siedlisko muzyki bluesowej w Kanadzie.
Było dla nas ważne, by szanować Króla Eddy ego.
mówi architekt Brad Cloepfil.
Podczas gdy rekultywacja i odbudowa jest z pewnością konieczna, nie chcieliśmy tego wyczyścić.
Nie chcemy odstraszać duchów.
Jedną z bardziej unikalnych cech budynku jest dwupiętrowy most, który rozciąga się na 4th Street SE.
Przestrzeń nie tylko tworzy ciekawe miejsca na imprezy i występy dla NMC, ale także służy jako bardzo silny wizualny wjazd do zrewitalizowanej East Village.
Lobby Narodowego Centrum Muzyki /.
Allied Works Architecture.
Ściśle współpracowaliśmy z Calgary Municipal Land Corporation, aby upewnić się, że nasz projekt jest połączony z ogólną wizją East Village.
mówi Mosker.
Stworzyliśmy mocną wizualną kotwicę oprócz żywej, ulicznej atmosfery, która przemawia do pracy, gra na żywo filozofię, do której dąży CMLC. Przewiduje się otwarcie w 2014 r.
135 000 stóp kwadratowych.
Narodowe Centrum Muzyki da Kanadyjczykom miejsce, które wzmacnia miłość, dzielenie się i rozumienie muzyki poprzez kolekcje, programy i współpracę w całym kraju.
.
Ukończenie projektu stanowi ważny kamień milowy w tworzeniu Narodowego Centrum Muzyki.
mówi Mosker.
W połączeniu z zobowiązaniami finansowymi trzech szczebli rządowych, partnerstw z Kanadyjską Akademią Sztuki i Nauk i Kanadyjskim Stowarzyszeniem Muzyki Country oraz agresywną kampanią pozyskiwania funduszy, projekt ma dużą dynamikę tutaj, w Calgary iw całej Kanadzie.
Jesteśmy bardzo podekscytowani..
Galeria orientacji Narodowego Centrum Muzycznego /.
Architektura alianckich prac Aby zobaczyć projekt i dowiedzieć się więcej o projekcie, odwiedź www.nmc.ca.
Architekci: Allied Works Architecture Lokalizacja: Calgary, Alberta, Kanada Zespół projektowy: Brad Cloepfil (główny projektant), Kyle Lommen (główny dyrektor), Chelsea Grassinger (kierownik projektu), Daniel Richmond (kierownik projektu), Thea von Geldern ( Projektant), Kyle Caldwell (Projektant), Brent Linden (Projektant), Emily Kappes (Projektant), Keith Alnwick (Projektant) Współpracownicy: GEC Architecture, Martin Jones (Project Architect) Andrew Tankard, Erica Lowe, Rob Wenarchuk , David Minke, Caroline Elliot, Natalie Weiss, Nicole Sagan Rozmiar budynku: 135 000 stóp kwadratowych Przewidywana data otwarcia: 2014 Renderings: Dzięki uprzejmości Allied Works Architecture
[więcej w: uwolnijkolory allegro, stikeez allegro, unimax kielce ]

Powiązane tematy z artykułem: stikeez allegro unimax kielce uwolnijkolory allegro