Nowoczesna architektura : MBIArch po zawodowy stopień otwarty dla aplikacji

Barcelona Institute of Architecture (BIArch) otrzymuje obecnie aplikacje do drugiej edycji programu MBIArch po ukończeniu studiów, a zajęcia rozpoczynają się we wrześniu.
Z dyplomem magistra przyznanym wspólnie z Universitat Pompeu Fabra i Universitat Politica de Catalunya, MBIArch jest wspierany przez wybitny międzynarodowy wydział z rokiem akademickim 2011-2012, który obejmuje seminaria projektowe i studia z Pier Vittorio Aureli, Philippe Rahm, Cecilia Puga, I.
Aki Ábalos, Philip Ursprung i Yoshiharu Tsukamoto.
Uczniowie z pięciu różnych kontynentów wzięli udział w inauguracyjnym programie MBIArch na lata 2010-2011, z kilkoma ważnymi aspektami, w tym wykładami z Enrique Walker i Riken Yamamoto, oraz studiami architektonicznymi prowadzonymi przez Davida Adjaye, Stana Allena i Ábalosa.
Za pośrednictwem zarówno programu MBIArch, jak i prowadzonych przez Instytut otwartych wykładów i wydarzeń BIArch ma na celu zapewnienie uczniom platformy do rozwijania umiejętności potrzebnych do badania zdolności analitycznych i operacyjnych projektów, aby umożliwić bogatszą, bardziej stabilną profesjonalną perspektywę.
Wymagający jednego roku studiów w pełnym wymiarze godzin i oferowany wyłącznie w języku angielskim, MBIArch składa się z 60 punktów ECTS i jest otwarty dla kandydatów posiadających dyplom z architektury.
BIArch będzie przyjmować wnioski do przyszłorocznego programu do 15 lipca.
Aby uzyskać szczegółowe informacje na temat procesu składania wniosków i wymagań, odwiedź stronę www.biarch.eu lub skontaktuj się z rekrutacją na stronie
[podobne: filar inowrocław, unimax kielce, sugru allegro ]

Powiązane tematy z artykułem: filar inowrocław sugru allegro unimax kielce