Nowoczesna architektura : Super Marina Complex / Broadway Malyan

Dzięki uprzejmości Broadway Malyan International architektura, urbanistyka i praktyka projektowa Broadway Malyan zakończył projekt nowego kompleksu super marina, po międzynarodowym konkursie projektowym wystawionym przez klienta Lusort, z projektem stanowiącym znaczną część szerszej przebudowy zewnętrznego portu nagradzana Marina de Vilamoura w Algarve, Portugalia.
Więcej zdjęć i architektów.
opis po przerwie.
Dyrektorka, Margarida Caldeira, z siedzibą w Lizbonie, powiedziała:.
Uderzający baldachim zdaje się unosić nad budynkami mariny, przestrzenią publiczną i tarasami dla pieszych w harmonii ze środowiskiem morskim.
Stworzy on kultową bramę do renomowanej przystani i podniesie profil zewnętrznego portu, a także zapewni cienie budynków i przestrzeni publicznych w okresie letnim, a także ochronę przed zimowymi elementami.
Dzięki uprzejmości Broadway Malyan Projekt został poprowadzony przez zespół z siedzibą w Lizbonie, który obecnie obchodzi piętnasty rok działalności, tworząc zróżnicowany zespół ekspertów branżowych i długoletnich partnerów z klientami, który ostatnio stał na czele praktyki.
otwarcie biura w Sao Paulo.
Dzięki uprzejmości Broadway Malyan Schemat obejmuje przestrzeń handlową i hotelową, a także nową przestrzeń biurową dla klientów Lusort i władz portowych, przestrzeń warsztatową do obsługi sąsiedniej stoczni oraz parking podziemny dla 106 pojazdów i obszarów krajobrazowych.
Dzięki uprzejmości Broadway Malyan
[przypisy: karcher allegro, stikeez allegro, uwolnijkolory allegro ]

Powiązane tematy z artykułem: karcher allegro stikeez allegro uwolnijkolory allegro