Architektura 21szego wieku : Reforma 432 Residences / Rojkind Arquitectos

Rojkind Arquitectos Architekci: Rojkind Arquitectos / Michel Rojkind Lokalizacja: Meksyk, Meksyk Kierunek i koordynacja projektu: Grupo Elipse Projektowanie wnętrz: Budda Bar Hotels & Spa: Rojkind Arquitectos, dbox Ten projekt na Reforma Avenue osiągnął najlepsze warunki konstrukcyjne dla tego typu budowy.
Łącząc kilka działek, mamy jeden odcinek rozciągający się od Reforma Avenue do Tokio Street, otwierając możliwość przekształcenia Manchester Street w przejście dla pieszych, nadając elewacji bocznej wyjątkową miejską jakość.
R432 to projekt, który w pełni uwzględnia warunki miejskie.
Budynek otwiera się na ulicę, a ulica, w pełni gwarantująca bezpieczeństwo, komfort i prywatność, wchodzi do budynku.
Spośród 52 poziomów R432, parter jest zarezerwowany dla lobby dostępu, co prowadzi do różnych zastosowań wieży.
Istnieje lobby dla dzielnicy mieszkalnej i duża przestrzeń dla ogólnego dostępu do powierzchni komercyjnych, hotelowych i biurowych w bezpośrednim związku z antresolą, gdzie zarówno formalne przyjęcia do biur i stoiska hotelowych, jak i windy do nich prowadzą.
Poza tymi ważnymi pomieszczeniami dostępowymi, na parterze znajduje się również duży obszar handlowy, który rozciąga się w kierunku chodnika dla pieszych utworzonego na Manchesterze St., kończącego się w Tokio.
Wreszcie, na tym ważnym poziomie, znajdujemy wejście i wyjście dla pojazdów dla domu i biura obszary, a także usługi konserwacji wieży tuż ponad Tokio St..
Rojkind Arquitectos Powyżej antresoli znajdują się dwa poziomy komercyjnej przestrzeni przeznaczonej dla luksusowych sklepów i restauracji, oferujących swoje usługi mieszkańcom wieży, a także ogółowi społeczeństwa.
.
Rojkind Arquitectos Siedem poziomów powierzchni biurowej z własnym parkingiem podążają za piętrami handlowymi.
Powyżej poziomu dziesięć znajdujemy pierwsze cztery – techniczne.
podłogi rozmieszczone w całym budynku.
Podłogi te służą jako wzmocnienie strukturalne, a także zapewniają tereny rekreacyjne dla mieszkańców, w tym siłownię i salę gier; będą również pomieścić maszynownie.
Diagram 28 pięter mieszkalnych rozmieszczonych jest między poziomem 11 a 40.
Spa można znaleźć na poziomie 41, obsługując mieszkańców wieży i gości hotelowych.
Ostatecznie wieża jest uzupełniona o 11 pięter, które zostały ponownie zarezerwowane dla Hotelu, z których osiem pomieści pokoje gościnne, jedna będzie podłogą techniczną, druga pełną piętrem usług, a ostatnia – zielonym tarasem z zapierającym dech w piersiach widokiem.
.
Rojkind Arquitectos Podstawowa jednostka ma 70 metrów kwadratowych, a każda jednostka została zaprojektowana tak, aby maksymalnie wykorzystać wyjątkową przestrzeń, widoki i specyficzne warunki.
Jednostki mogą być dodawane do siebie, w wielokrotnościach 60 metrów kwadratowych, aby tworzyć większe i bardziej złożone przestrzenie.
Diagram.
dbox
[więcej w: olx hajnówka, karcher allegro, stikeez allegro ]

Powiązane tematy z artykułem: karcher allegro olx hajnówka stikeez allegro