Kącik architekta – ArchDaily: Co się stało w 2015 roku i dokąd zmierzamy w 2016 roku

Drodzy czytelnicy, To był intensywny rok w Blogu, i chciałbym spojrzeć wstecz i podzielić się tym, co zrobiliśmy w 2015 roku, i dać wgląd w to, co nadejdzie w 2016 roku.
Nasza uwaga na kraje wschodzące jest czymś ściśle związane z naszą misją.
Cieszę się, że jako społeczeństwo rozumiemy znaczenie miast dla przyszłości ludzkości, i że aktywnie je ulepszamy poprzez tradycyjny sposób budowania architektury, ale także coraz bardziej w rozszerzonej dziedzinie iw multidyscyplinarny, oparty na współpracy sposób.
Rozpoczęliśmy ten projekt w 2008 roku w bardzo instynktowny sposób, ale zawsze rozumiejąc, że powinniśmy zapewnić architektom wartość.
Dziś publikujemy w 4 językach (w tym w nowym Blogu China!), Docierając do ponad 400 000 codziennych czytelników, którzy oglądają miesięcznie 120 milionów stron i zakładając tysiące projektów w My Blogu.
Ta skala pozwoliła nam zrozumieć, co dodaje wartości – a co nie – architektom w bardzo wnikliwy, oparty na danych sposób.
Nasza analiza naszych stanowisk na koniec roku pokazała nam, jak ważne jest, abyś miał dostęp do technologii i zasobów, niż może ci pomóc w pracy.
Wszystko to zostało utrzymane dzięki uruchomieniu naszej nowej platformy wydawniczej w czerwcu, projekt, z którego jesteśmy bardzo dumni, ponieważ został całkowicie wykonany w domu.
Ta zbudowana na Blogu platforma pozwala nam zapewnić bardziej solidną strukturę publikowanych informacji, dzięki czemu możesz teraz przeglądać projekty według określonych właściwości, przeglądać firmy, a nawet oglądać wszystkie projekty wykonane przez konkretnego fotografa.
Umożliwiło nam to również usprawnienie przesyłania i dzielenia się szansami dla architektów, przekształcając nasze sekcje Wydarzenia i konkursy w coraz większe źródło możliwości.
Kontynuując ulepszanie i udoskonalanie naszej platformy, pojawi się więcej sposobów przeglądania i zbierania informacji, w tym bardziej uporządkowany sposób przeglądania i przesyłania publikacji oraz innych usług, które pomogą Ci w codziennych zadaniach.
W mediach społecznościowych kontynuowaliśmy naszą działalność.
stały wzrost, docieranie do 1,8 miliona fanów na Facebooku, ponad 700 000 obserwujących na Instagramie i 140 000 obserwujących na Pinterest.
Ale bardziej niż liczby, jesteśmy tam, gdzie architekci dzielą się wiedzą i inspiracją, a my jesteśmy ich towarzyszami.
Nasz katalog produktów stale się rozwija, a ponad 47 marek pomaga ci zmaterializować twoje inspiracje.
Nasze programy budowy budynku w dalszym ciągu wykorzystują zbiorowa inteligencja naszych czytelników, aby przefiltrować tysiące projektów, które prezentujemy każdego roku, uznając projekty, które inspirują ich w sposób bezstronny, zdecentralizowany, oparty na rówieśnikach – od młodych firm w rozwijającym się świecie, do najbardziej renomowanych międzynarodowych firm.
zasięgu, udało nam się dostarczyć cennych treści z najważniejszych wydarzeń architektonicznych, takich jak Chicago Biennale Architektury, Nagrody Pritzkera, MCHAP lub UE Mies van der Rohe Award.
Ponadto, świętowaliśmy 50.
rocznicę śmierci Le Corbusiera, przykładu, w którym udostępniliśmy nowe informacje, które zaginęły w archiwach.
Wspomnieliśmy wcześniej, że uruchomiliśmy Blogu China, duży zakład w trakcie procesu hiper- urbanizacja.
Ale uruchomiliśmy także Blogu Peru i Blogu Colombia, kraje, które również przechodzą interesujące procesy rozwoju miast.
I nadal podróżowaliśmy i wykładaliśmy na całym świecie – jak widać na naszym Instagramie – łącząc się z architektami i studentami (Harvard GSD, Singapur Uniwersytet Technologii i Projektowania, Sympozjum Alvar Aalto w Finlandii), a także udział w programach nagród, takich jak World Architecture Festival w Singapurze lub Nagroda za Osiągnięcie Budowy WA w Chinach.
Osobista wiadomość: zostałem zaproszony do zwiedzenia pawilonu krajów nordyckich na Biennale Architektury w Wenecji 2016.
Wydarzenie to z pewnością wywoła potężną debatę.
A czego więcej można się spodziewać w 2016 roku.
Przeprojektowanie.
Zawsze będziemy pracować, aby poprawić sposób dostarczania informacji do Ciebie.
Obecnie testujemy nowy projekt w Blogu Brasil i Blogu México.
Będziemy nadal pracować nad naszą platformą i oferować lepsze sposoby znajdowania i gromadzenia inspiracji, wiedzy i możliwości.
Nawet mając nowy, responsywny projekt na urządzenia mobilne, nadal będziemy ulepszać nasze doświadczenie, aby zapewnić Ci najlepsze Blogu, bez względu na to, z którego urządzenia korzystasz.
Virtual Reality otworzyło ogromne drzwi dla architektów, a my postaramy się pomóc ci odkryć i wykorzystać to.
Gdy szukasz więcej zasobów, wiemy, że nauka jest ważna.
A co z e-learningiem.
Powiemy ci więcej w tym roku.
Jeszcze raz dziękuję za stałe wsparcie i mamy nadzieję, że nadal będziemy Ci pomagać w 2016 r.
Wszystko, co najlepsze – Zespół David & the Blogu
[więcej w: akordeon allegro, art trans, uwolnijkolory allegro ]

Powiązane tematy z artykułem: akordeon allegro art trans uwolnijkolory allegro