Nowoczesna architektura : AD Round Up: Religijna architektura Część VII

Dwa kościoły, dwie kaplice i jedna świątynia.
Sprawdź naszą siódmą selekcję wcześniej opisanej architektury religijnej po przerwie.
Kuokkala Church / Lassila Hirvilammi Życzeniem parafii Jyväskylä było zbudowanie.
Kościoła, który wygląda jak kościół ..
Nasza propozycja była prostą, rzeźbiarską formą, w której można było pomieścić wszystkie różne funkcje kościoła.
Projekt jest.
Naszego czasu ., ale przesiąknięty ukłonami i ponownymi interpretacjami tradycji budowania kościołów (czytaj dalej.) Kaplica św.
Bartłomieja / Kevin deFreitas Architekci Położony w malowniczym kraju północnego San Diego County, Saint Kaplica Bartłomieja znajduje się u podnóża góry Mt.
Palomar obok rzeki San Luis Rey.
Pierwotnie zbudowana, by służyć Indianom Bandy Misji Rincon, ta satelitaowa kaplica znajduje się 22 mil na wschód od misji San Luis Rey – jedna z oryginalnych 21 misji w Kalifornii założona w 1798 przez Padre Junipero Serra (czytaj dalej.) Igreja do Convento de S.
o Domingos / José Fernando Gonçalves & Jo.
o Paulo Provid.
ncia Brazylijski architekt i fotograf Ricardo Amado podzielili się z nami fotografiami tego kościoła w Lizbonie, zaprojektowanymi przez José Fernando Gonçalves & Jo.
o Paulo Providencia i zbudowanego w 2005 roku (czytaj więcej .) Family Chapel / EXiT architetti associati Zamiast opisu projektu, EXiT podzielił się z nami niektórymi fragmentami rozmowy z klientem, abyśmy mogli zrozumieć rozwój projektu kaplicy.
FP i MP: Wzywaliśmy was do zbudowania naszej rodzinnej kaplicy.
(czytaj więcej.) Shiv Temple / Sameep Padora & Associates Zaprojektowany w dialogu z kapłanem i ludźmi z okolicznych wiosek, projekt świątyni jest wspólnym wysiłkiem.
Zbudowany przez.
Shramdaan.
(samodzielne budowanie) przez mieszkańców wioski, świątynia ta została zbudowana na skromnym budżecie, z wykorzystaniem lokalnego kamienia jako głównego budynku, ze względu na jego dostępność z kamieniołomu w odległości 200 metrów od świątyni (czytaj dalej.)
[hasła pokrewne: uwolnijkolory allegro, olx nidzica, unimax kielce ]

Powiązane tematy z artykułem: olx nidzica unimax kielce uwolnijkolory allegro